Novinky

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ICY SMILE

Vážení zákazníci, jako každý rok jsme si pro vás připravili dny otevřených dveří v naší pražírně. 

Akce bude probíhat 20. - 22. února 2024  v našem showroomu s pražírnou na adrese: Čebínská 223, Hradčany  (Brno-venkov), všechny dny tam pro vás budeme od 9:00 do 17:00 hod.


NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT: 

Zmrzlinové suroviny ICY SMILE

Zmrzlinu ICY SMILE můžete znát z naší sítě 150 stánků, které se objevují především před kauflandem. Zmrzliny, které tam můžete ochutnat jsou naší vlastní receptury a vlastnoručně vyrobené u Hradčan. Právě díky vlastním recepturám můžeme upravit příchutě podle poptávky a proto jsme pro letošní rok připravili plno novinek.

Díky provozování vlastních stánků vám dokážeme poradit na co se zaměřit, co bude potřeba koupit a dodáme vám kompletní vybavení včetně kornoutů TVIN, pro které jsme distributorem. Zmrzlinou to ICY SMILE nekončí, protože pro vás máme i vlastní ledové tříště, které budou samozřejmě také k dispozici.  


Zmrzlinové stroje Gel-matic

Vždy hledáme to nejlepší a proto jsme také zástupci italských zmrzlinových strojů Gel-matic, na kterých vám zmrzlinu připravíme a stroje představíme. K vidění bude standardní řada podlahových strojů, zejména pak modely Gel-Matic BV a Gel-Matic Etoil, Gel-Matic Giotto, který nepřipravuje jen zmrzlinu, ale může připravovat i zmrzlinový shake. 

Gastro stánky vlastní výroby

Vyrábíme vlastní řady stánků a to Klassik a Concept 2022, oba modely budou opět k vidění. Nakoukněte do zákulisí výroby a přesvědčte se samy o kvalitě. 


CO U NÁS JEŠTĚ UVIDÍTE:

čerstvě pražená káva Pražírna Ignác, IG coffee roasters

Ochutnávka káv, bestsellery z Pražírny Ignác a novinky od IG coffee roasters.

CO VÁM MŮŽE PRAŽÍRNA IGNÁC NABÍDNOUT:

  • Kávový servis pro kavárny, restaurace a jiné gastro

Pokud otevíráte novou kavárnu, restauraci nebo jiný podnik, kam potřebujete profesionální pákový kávovar. Neváhejte se za námi zastavit a na vlastní kůži vyzkoušet naši techniku, ochutnat naši kávu a podívat se na vše ostatní co umíme. K dispozici bude k vyzkoušení nejžádanější model kávovaru LaMarzocco Linea Classic S, v rámci zastoupení vypůjčujeme také profesionální kávovary SanRemo.

  • Kávový servis do firmy, pekárny nebo čerpací stanice PHM

Pákovými kávovary to u nás nekončí, v rámci servisu pro firmy vypůjčujeme plně automatické kávovary Dr.Coffee a to pro malé kanceláře, ale také pro místa, kde potřebují velkokapacitní stroj, který zvládne i 200 káv za den. I o této problematice budeme na dnech otevřených dveří mluvit. Na vlastní kůži si vyzkoušíte jednoduchost ovládání kávovaru a ochutnáte kávu, kterou může mít i váš zákazník. 

Řemeslná kopečková zmrzlina concept Na Zmrzlinu

V rámci conceptu na zmrzlinu dodáváme zákazníkům řemeslnou zmrzlinu, kterou vyrábíme v Hradčanech u Brna. Zmrzlinu vyrábíme do úzkých gastro vaniček, ale také do kulatých pozzett nádob. Zmrzlinou to ale nekončí, našim zákazníkům dokážeme vypůjčit mrazící vitrínu a dodat kompletní sortiment, včetně kornoutků. Letos máme téměř novou nabídku a to včetně limitované edice, kterou budete moct ochutnat jako první. 

 Cukrářství Ignác

V neposlední řadě pro vás budeme mít ochutnávku našich dortů a zákusků, které jsou tak oblíbené v našem Cukrářství Ignác a v Café Ignác v Jihlavě. 


Náš showroom najdete na adrese Čebínská 223, Hradčany, okres Brno-venkov. V areálu je možnost parkovat, showroom se nachází v zadní části areálu (kolem haly dozadu). 20. - 22. ÚNORA 2024, všechny dny od 9:00 do 17:00 hod.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz