Intra Hydrocare potravinářská dezinfekce, 1 l

Kód: 1182
Neohodnoceno
Značka: IntraCare
423,50 Kč 350 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
1.7.2024

Sanitační, čistící a dezinfekční prostředek pro potravinářství s vysokým obsahem vodíku 49,4%.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intra Hydrocare pro potravinářství

Garance pro mikrobiologicky bezpečné provozní technologie

- Odstranění biofilmu z celého systému potrubí a tanků

- Zabránění vzniku rezistence mikroorganismů pomocí chelátu stříbra

- Likvidace bakterií, virů, kvasinek a plísní dvojím efektem

- Bezpečné pro lidi, technologie i prostředí

 

Pro bezpečné čištění využijte koncentraci výrobku Intra Hydrocare 1%, 1 ml smíchejte s 10 litry vody. Po čištění vždy opláchněte pitnou vodou. Pro bezoplachovou dezinfekci použijte dávku v rozmezí 30-250 ppm

Biofilm je komplexní struktura mikroorganismů produkovaná bakteriemi, tvořena vysoce hydratovanou extracelulární vláknitou strukturou, která je běžnou součástí všech povrchů. Ve styku s vodou a v potrubních systémech se vyskytuje jako silně ulpívající slizovitá vrstva.

Slizovité vrstvy poskytují ochranu vůči účinkům chemických látek jakou jsou louhy, kyseliny nebo látky používané za účelem dezinfekce. Rizikovými a špatně přístupnými místy jsou nejčastěji záhyby, kolena, kohoutky, těsnící prvky apod. ze kterých se biofilm odstraňuje velmi složitě, proto je nutný výběr velmi účinných dezinfekčních přípravků.

Účinnost výrobku Intra Hydrocare zajišťuje unikátní kombinace vysoce stabilizovaného peroxidu vodíku a nanočástic v chelátové formě. Efekt postupného působení ultra-stabilizovaného peroxidu vodíku zajišťuje dokonalé odstranění minerálního povlaku a mastnot v celé výrobní technologii a systému potrubí. Na druhé straně cheláty stříbra umožňují potlačit aktivitu biofilmu a likvidovat rezistentní mikroorganismy.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz