Gel-Matic HV easy 2PM - nový

Kód: 1189
Neohodnoceno
762 300 Kč 630 000 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Špičkový zmrzlinový stroj z nejvýkonější řady Gel-Matic HV easy 2PM, dvě příchutě a mix

Detailní informace

Detailní popis produktu

HV je velmi spolehlivý stroj nejvyšší kvality technologického provedení s extrémně flexibilní produktivitou a přitom nízkými provozními náklady. Tento podlahový model na dvě příchutě + mix je velmi oblíbený, praktický a přizpůsobivý i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Stroj je mimo jiné vybaven kvalitními kolečky s brzdou, které umožňují jeho pohodlné přemísťování a bezpečné ustavení na prodejní ploše.

Vzhledem k tomu, že v mnoha zemích není prodej dvou různých příchutí vyvážený, vznikla potřeba nezávislého a samostatného ovládaného přívodu a zamražování zmrzliny v každém ze dvou válců. Výroba těchto modelů proto přichází v odpovědi na tuto potřebu. Jedná se ostroj vybavený dvěma kompresory, které řídí 2 na sobě nezávislé chladící okruhy pro 2 válce a 2 samostatné motory (každý pro jeden válec). Tento systém umožňuje snadnou a pohodlnou výrobu i dvou, zcela typově odlišných druhů zmrzliny.Stroj je vybaven míchadlem v horním zásobníku, který zmrzlinu promíchává dle nastavené intensity a časové osy.

Model HV EASY 2PM je vybaven dvěmi nášlehovými čerpadly z nerezové oceli, což mu umožňuje ještě lepší profesionální využití. Nášlehové čerpadla přivádí pod tlakem směs do hnětacího válce a umožňují tak výrobu ještě více hebké a našlehané zmrzliny. To vše při nezanedbatelné úspoře vstupní suroviny. Nášlehové čerpadlo je jednoduše demontovatelné pro čištění a běžnou údržbu a součastně zaručuje maximální jistotu pro obsluhu stroje. Díky své výrobní kapacitě je tento model vhodný pro zákazníky, kteří mají vysoké nároky na počet vydaných porcí a to i při větším množství v krátkém časovém rozpětí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nové zmrzlinové stroje Gel-Matic
Kapacita nádob: 2 x 20l
Kapacita mrazících válců: 2 x 3,5l
Chlazení: vzduch nebo voda
Hodinová produkce: 70kg
Rozměry: 153(V) x 64(Š) x 80(H) cm
Hmotnost: 325kg
Záruka: 12 měsíců
Ovládání: E.Co.S.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz