Gel-Matic ETOILE GEL+, nový

Kód: 1000
Tip
Neohodnoceno
907 500 Kč 750 000 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Inovativní stroj z nabídky Gel-Matic nabízí širokou škálu chutí a kombinací v malém prostoru. 3 příchutě a dvě míchané.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rolls-Royce mezi stroji na točenou zmrzlinu, To nejlepší možné řešení pro Vaši provozovnu. Díky jeho třem válcům je možné zpestřit nabídku v reakci na požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. V pouhých 70 cm šířky je dnes díky Étoile Gel možno vytvářet kombinaci ovocných, mléčných či jogurtových zmrzlin zároveň. Model Étoile Gel Plus má centrální válec s větší výrobní kapacitou, což je ideální, když je konkrétní produkt nebo chuť obzvláště populární a převládající než zbylé dvě příchutě. Snadno použitelný, interaktivní In.Co.Di.S. řídicí systém (exkluzivita firmy Gel Matic) Vám umožní programovat, sledovat a diagnostikovat všechny funkce stroje lokálně i vzdáleně. Étoile Gel splní veškeré požadavky zákazníka.

Díky jeho třem válcům je možné zpestřit nabídku v reakci na požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. V pouhých 70 cm šířky je dnes díky Étoile Gel možno vytvářet kombinaci ovocných, mléčných či jogurtových zmrzlin zároveň. Snadno použitelný, interaktivní In.Co.Di.S. řídicí systém (exkluzivita firmy Gel Matic) Vám umožní programovat, sledovat a diagnostikovat všechny funkce stroje lokálně i vzdáleně. Étoile Gel splní veškeré požadavky zákazníka.Stroj je vybaven míchadly v horním zásobníku, který zmrzlinu promíchává dle nastavené intensity a časové osy.

Vzduchem chlazené stroje jsou navrženy tak, že se získávané teplo dopravuje směrem nahoru a umožní Vám tak umístit zařízení kamkoliv se vám zlíbí i blízko zdi. Pprovoz je zajištěn speciálním ventilačním systémem. Svým elegantním a ergonomickým designem se snadno přizpůsobí jakémukoliv pracovišti. Díky svým kompaktním rozměrům, rozmanité škály chutí a kombinací přináší Étoile Gel všechny obchodní výhody v jakémkoliv pracovním prostředí, od produkce zmrzliny v řadě obchodů, kaváren, cukráren po kiosky. Je navržen i pro ta největší TOP prodejní místa se silnou konkurencí.

 

Počet nádob: 3
Kapacita nádoby:
 11 + 11 + 11 litrů
Regulovaná teplota: 0 - 8°C
Válce: 3
Způsob přívodu směsi do hnětacích válců: čerpadlo
Chlazení: vzduch / voda
Výrobní kapacita: 933 porcí/hod. (75g)
Rozměry: 153(V) x 70(Š) x 84(H) cm
Váha: 310 kg
Proud/Napětí: 3Ph/400V/50Hz
Příkon: 6 kW


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz