Gel-Matic MV easy 2PM - nový

Kód: 999
1 hodnocení
701 800 Kč 580 000 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Špičkový zmrzlinový stroj Gel-Matic MV easy 2PM, dvě příchutě a mix

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

MV je velmi spolehlivý stroj nejvyšší kvality technologického provedení s extrémně flexibilní produktivitou a přitom nízkými provozními náklady. Tento podlahový model na dvě příchutě + mix je velmi oblíbený, praktický a přizpůsobivý i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Stroj je mimo jiné vybaven kvalitními kolečky s brzdou, které umožňují jeho pohodlné přemísťování a bezpečné ustavení na prodejní ploše.

Vzhledem k tomu, že v mnoha zemích není prodej dvou různých příchutí vyvážený, vznikla potřeba nezávislého a samostatného ovládaného přívodu a zamražování zmrzliny v každém ze dvou válců. Výroba těchto modelů proto přichází v odpovědi na tuto potřebu. Jedná se ostroj vybavený dvěma kompresory, které řídí 2 na sobě nezávislé chladící okruhy pro 2 válce a 2 samostatné motory (každý pro jeden válec). Tento systém umožňuje snadnou a pohodlnou výrobu i dvou, zcela typově odlišných druhů zmrzliny.

Model MV easy 2PM je vybaven dvěmi nášlehovými čerpadly z nerezové oceli, což mu umožňuje ještě lepší profesionální využití. Nášlehové čerpadla přivádí pod tlakem směs do hnětacího válce a umožňují tak výrobu ještě více hebké a našlehané zmrzliny. To vše při nezanedbatelné úspoře vstupní suroviny. Nášlehové čerpadlo je jednoduše demontovatelné pro čištění a běžnou údržbu a součastně zaručuje maximální jistotu pro obsluhu stroje. Díky své výrobní kapacitě je tento model vhodný pro zákazníky, kteří mají vysoké nároky na počet vydaných porcí a to i při větším množství v krátkém časovém rozpětí.Stroj je vybaven míchadlem v horním zásobníku, který zmrzlinu promíchává dle nastavené intensity a časové osy.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Počet nádob: 2
Kapacita nádoby:
 16 + 16 litrů

Regulovaná teplota: 0 - 8°C
Válce: 2
Způsob přívodu směsi do hnětacích válců: čerpadlo
Chlazení: vzduch/voda
Výrobní kapacita: 667 porcí/hod. (75g)
Rozměry: 153(V) x 64(Š) x 80(H) cm
Váha: 300 kg
Proud/Napětí: 1-3Ph/230-400V/50Hz
Příkon: 4,9 kW

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nové zmrzlinové stroje Gel-Matic
Kapacita nádob: 2 x 9l
Kapacita mrazících válců: 2 x 1,7l
Chlazení: vzduch
Vhodný pro denní prodej: až 1000 porcí za den
Rozměry: 148(V) x 53(Š) x 77(H) cm
Hmotnost: 210kg
Záruka: 12 měsíců

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz